Najem vozila z neomejenimi kilometri
Razred Tip vozila 1 dan z DDV 1 teden z DDV
A Twingo, Clio, Micra, Sandero 75,00 € 91,50 € 385,00 € 469,70 €
Osnovni
B Kangoo, Captur, Megane, Dokker, Duster, Juke 95,00 € 115,90 € 435,00 € 530,70 €
Srednji
C Scenic, Kadjar, Talisman, Koleos, Espace, Qashqai, X-Trail 135,00 € 164,70 € 580,00 € 707,60 €
Visoki
D Trafic, Master, NV200, Navara 145,00 € 176,90 € 650,00 € 793,00 €
Tovorni
ZE Twizy, Twingo, Kangoo, ZOE, Leaf, Spring 135,00 € 164,70 € 580,00 € 707,60 €

Električna vozil

Najem vozila z omejenimi kilometri (100km/dan)
Razred Tip vozila 1/2 dneva z DDV 1 dan z DDV 1 km z DDV    
A Twingo, Clio, Micra, Sandero 25,00 € 30,50 € 40,00 € 48,80 € 0,17 € 0,21 €    
Osnovni    
B Kangoo, Captur, Megane, Dokker, Duster, Juke 30,00 € 36,60 € 50,00 € 61,00 € 0,22 € 0,27 €    
Srednji    
C Scenic, Kadjar, Talisman, Koleos, Espace, Qashqai, X-Trail 42,00 € 51,24 € 70,00 € 85,40 € 0,28 € 0,34 €    
Visoki    
D Trafic, Master, NV200, Navara 48,00 € 58,56 € 80,00 € 97,60 € 0,33 € 0,40 €    
Tovorni    
ZE Twizy, Twingo, Kangoo, ZOE, Leaf, Spring 42,00 € 51,24 € 70,00 € 85,40 € 0,28 €

0,34 €

   
Električna vozila    

Kontaktne osebe

ASP Jesenice

Prodaja
Dejan Justin
Dejan Justin

Prodajni svetovalec

04 58 33 332

031 668 568

dejan@asp.si

Andrej Dežman
Andrej Dežman

Prodajni svetovalec

045833331

041366391

andrej@asp.si

Servis
Katja Arnež
Katja Arnež

Vodja delavnice

04 58 33 336

katja@asp.si

Administracija
Mojca Vrhunc
Mojca Vrhunc

Kom. sekretarka

04 58 33 335

mojca.vrhunc@asp.si

Irena Gričar
Irena Gričar

Računovodstvo

04 58 33 338

irena@asp.si

ASP Lesce

Prodaja
Bine Hodžič Černe
Bine Hodžič Černe

Prodajni svetovalec

04 53 53 453

041 595 252

bine@asp.si

Miha Marn
Miha Marn

Prodajni svetovalec

04 53 53 458

040 122 222

miha.marn@asp.si

Primož Stenovec
Primož Stenovec

Prodajni svetovalec

04 53 53 459

051 425 886

primoz.stenovec@asp.si

Miha Zavrl
Miha Zavrl

Prodajni svetovalec

04 53 53 452

070 817 187

miha.zavrl@asp.si

Servis
Bojan Branilović
Bojan Branilović

Vodja delavnice

04 53 53 456

bojan@asp.si

Rok Rus
Rok Rus

Servisni sprejemnik

04 53 53 457

rok@asp.si

David Marčan
David Marčan

Servisni svetovalec

045353456

david@asp.si