O podjetju ASP 

Podjetje ASP zastopa znamke Renault , Renault Sport, Nissan, Dacia in Gospodarska vozila PRO+. Za področje Adriatika zastopamo znamko Renault Sport Racing. V Centru rabljenih vozil Selection imamo vedno na zalogi preko 100 rabljenih vozil. V letošnjem letu se nam bo pridružila znamka Alpine.

Nudimo vse na enem mestu: prodaja, servis, kleparstvo, ličarstvo, vulkanizerstvo, pomoč na cesti, zavarovanja, najem vozil.

ASP je družinsko podjetje in je največji trgovec vozil na Gorenjskem, ki ponuja celovito, popolno in kvalitetno storitev.

 

 

Kliknite na to povezavo za virtualni sprehod po poslovalnici: VIRTUALNI SPREHOD

Video galerija

Zgodovina podjetja ASP

  • Obrtna delavnica od leta 1935
  • Pooblaščeni servis Renault od 12.09.1990
  • Agent Avtomurke od 26.02.1992
  • Koncesionarska pogodba z Renaultom 3. 1.1994
  • Pridobitev statusa A Koncesionar 1. 1. 1996
  • Prevzem teritorija Lesce 1. 2. 2001
  • Otvoritev novega objekta ASP Lesce November 2002
  • Pridobitev znamke Nissan: Maj 2004
  • Pridobitev znamke Dacia: Marec 2005
  • Pridobitev prodaje PRO+: Junij 2010
  • Specialisti za Renault Sport: Marec 2012
  • Uradni prodajalec in serviser za Z.E., električna vozila Renault: 2014
  • Uradni distributer Renault Sport Racing za Adriatic regijo: 2021

Vizitka podjetja ASP

ASP d.o.o.
Cesta Janeza Finžgarja 2
4270 JESENICE
ID za DDV: SI42507391
Matična številka: 5524466
TRR: 33000-4250739132 pri Hypo Alpe-Adria-Bank d.d.
Osnovni kapital : 469.538,00€

JESENICE
tel : 04 / 58 33 330  fax   04 / 58 33 340
Delovni čas prodaja : 8-17h , sobota 8-12h
Delovni čas servis :   8-17h , petek 8- 15h , sobota zaprto

LESCE
tel : 04 / 53 53 450  fax   04 / 53 53 460
Delovni čas prodaja : 8-18h , sobota 8-12h
Delovni čas servis :   8-17h , sobota 8-12h

Kontaktne osebe

ASP Jesenice

Prodaja
Andrej Dežman
Andrej Dežman

Prodajni svetovalec

045833331

041366391

andrej@asp.si

Dejan Justin
Dejan Justin

Prodajni svetovalec

04 58 33 332

031 668 568

dejan@asp.si

Servis
Katja Arnež
Katja Arnež

Vodja delavnice

04 58 33 336

katja@asp.si

Administracija
Mojca Vrhunc
Mojca Vrhunc

Kom. sekretarka

04 58 33 335

mojca.vrhunc@asp.si

Irena Gričar
Irena Gričar

Računovodstvo

04 58 33 338

irena@asp.si

ASP Lesce

Prodaja
Miha Marn
Miha Marn

Prodajni svetovalec

04 53 53 458

040 122 222

miha.marn@asp.si

Miha Zavrl
Miha Zavrl

Prodajni svetovalec

04 53 53 452

070 817 187

miha.zavrl@asp.si

Primož Stenovec
Primož Stenovec

Prodajni svetovalec

04 53 53 459

051 425 886

primoz.stenovec@asp.si

Bine Hodžič Černe
Bine Hodžič Černe

Prodajni svetovalec

04 53 53 453

041 595 252

bine@asp.si

Servis
Bojan Branilović
Bojan Branilović

Vodja delavnice

04 53 53 456

bojan@asp.si

Tanja Čulibrk
Tanja Čulibrk

Servisna sprejemnica

04 53 53 456

tanja@asp.si

Rok Rus
Rok Rus

Servisni sprejemnik

04 53 53 457

rok@asp.si