Avtooptika ali optika podvozja je potrebna v primeru, da se vozilo ne drži ustrezne smeri ali je obraba pnevmatik neenakomerna.

Avtooptika je nastavitev podvozja vozila po vnaprej določenih parametrih, da to ohranja smer vožnje in zagotavlja ustrezno vodljivost.

S tem boste privarčevali pri porabi goriva in zmanjšali izpuste emisij. Lega vašega vozila bo na cesti varna, posledično pa se vam bodo pnevmatike obrabljale enakomerno.

Kontaktne osebe

ASP Jesenice

Prodaja
Dejan Justin
Dejan Justin

Prodajni svetovalec

04 58 33 332

031 668 568

dejan@asp.si

Andrej Dežman
Andrej Dežman

Prodajni svetovalec

045833331

041366391

andrej@asp.si

Servis
Katja Arnež
Katja Arnež

Vodja delavnice

04 58 33 336

katja@asp.si

Janez Uranič
Janez Uranič

Skladišče

04 58 33 337

janez@asp.si

Administracija
Mojca Vrhunc
Mojca Vrhunc

Kom. sekretarka

04 58 33 335

mojca.vrhunc@asp.si

Irena Gričar
Irena Gričar

Računovodstvo

04 58 33 338

irena@asp.si

ASP Lesce

Prodaja
Bine Hodžič Černe
Bine Hodžič Černe

Prodajni svetovalec

04 53 53 453

041 595 252

bine@asp.si

Primož Stenovec
Primož Stenovec

Prodajni svetovalec

04 53 53 459

051 425 886

primoz.stenovec@asp.si

Miha Marn
Miha Marn

Prodajni svetovalec

04 53 53 458

040 122 222

miha.marn@asp.si

Tilen Dolar
Tilen Dolar

Prodajni svetovalec

04 53 53 452

031 395 118

tilen@asp.si

Servis
Bojan Branilović
Bojan Branilović

Vodja delavnice

04 53 53 456

bojan@asp.si

Rok Rus
Rok Rus

Servisni sprejemnik

04 53 53 457

rok@asp.si