ASP financiranje

ASP leasing je možnost financiranje, ki jo podjetje nudi od leta 1992. Ustanovitelj podjetja Peter Primožič je bil pionir na področju leasinga v Sloveniji, kjer takrat take oblike nakupa vozila še ni bilo. Podjetje ima vsako leto več kot 200 zadovoljnih kredito jemalcev. Leasing nima izplačilne prepovedi, kar pomeni da vas ne bremeni če si želite kasneje priskrbeti dodaten kredit.

Pri odobritvi stranka potrebuje 3 bančne izpiske, 3 plačilne liste, potrdilo o zaposlitvi in kopijo osebne izkaznice. Stranka prejme odobritev leasinga v 30-ih minutah in se naslednji dan lahko s svojim novim vozilom že odpelje.

Omogočena so vam predčasna poplačila in refinanciranje kredita, ter zamenjava vozila še z aktivnim leasingom.

Podjetje na tem področju stalno ponuja akcije kot je popust na vozilo ob nakupu, popust za nakup servisne pogodbe, ter 33% popust na podaljšano jamstvo. Za aktualne akcije preverite s prodajnimi svetovalci.

Ponujeno vam je tudi financiranje z višjim odkupnim obrokom, kjer si lahko privoščite avto višjega cenovnega razreda, ter imate kljub temu obrok tak kot da bi kupili cenejše vozilo.

Financiranje je pri dražjih vozilih omogočeno do 85 mesecev pri malce cenejših pa do 73.

Podjetje vam nudi tudi kratkoročne kredite za več pa kontaktirajte naše prodajne svetovalce ali nam pišite na mail prodaja@asp.si

Banka RCI

Banka RCI vam nudi sledeče produkte financiranja:

Poleg financiranja vam nudijo tudi

Summit Leasing

Summit Leasing vam nudi celotno storitev financiranja na eni strani. Vse informacije najdete na povezavi:

Summit Leasing

Kontaktne osebe

ASP Jesenice

Prodaja
Dejan Justin
Dejan Justin

Prodajni svetovalec

04 58 33 332

031 668 568

dejan@asp.si

Andrej Dežman
Andrej Dežman

Prodajni svetovalec

045833331

041366391

andrej@asp.si

Servis
Katja Arnež
Katja Arnež

Vodja delavnice

04 58 33 336

katja@asp.si

Administracija
Mojca Vrhunc
Mojca Vrhunc

Kom. sekretarka

04 58 33 335

mojca.vrhunc@asp.si

Irena Gričar
Irena Gričar

Računovodstvo

04 58 33 338

irena@asp.si

ASP Lesce

Prodaja
Bine Hodžič Černe
Bine Hodžič Černe

Prodajni svetovalec

04 53 53 453

041 595 252

bine@asp.si

Miha Marn
Miha Marn

Prodajni svetovalec

04 53 53 458

040 122 222

miha.marn@asp.si

Primož Stenovec
Primož Stenovec

Prodajni svetovalec

04 53 53 459

051 425 886

primoz.stenovec@asp.si

Miha Zavrl
Miha Zavrl

Prodajni svetovalec

04 53 53 452

070 817 187

miha.zavrl@asp.si

Servis
Bojan Branilović
Bojan Branilović

Vodja delavnice

04 53 53 456

bojan@asp.si

Rok Rus
Rok Rus

Servisni sprejemnik

04 53 53 457

rok@asp.si

David Marčan
David Marčan

Servisni svetovalec

045353456

david@asp.si