Enostavno do vozila

Izbirate lahko med:
  • Kreditom
  • Leasingom
  • Poslovnim najemom

Banka RCI

Banka RCI vam nudi sledeče produkte financiranja:

Poleg financiranja vam nudijo tudi

Summit Leasing

Summit Leasing vam nudi celotno storitev financiranja na eni strani. Vse informacije najdete na povezavi:

Summit Leasing

O financiranju

ASP leasing je možnost financiranja, ki jo v podjetju nudimo od leta 1992. Čas odobritve traja do največ enega dneva. Ponudbe so prilagojene nakupu novega ali rabljenega vozila.

Od leta 2021 imamo tudi možnost financiranja z večjim zaključnim obrokom. Obdobje leasinga lahko traja od 3 pa vse do 61 mesecev.

Za izračun kontaktirajte naše komercialiste ali pišite na info@asp.si

 

Kontaktne osebe

ASP Jesenice

Prodaja
Andrej Dežman
Andrej Dežman

Prodajni svetovalec

045833331

041366391

andrej@asp.si

Dejan Justin
Dejan Justin

Prodajni svetovalec

04 58 33 332

031 668 568

dejan@asp.si

Servis
Peter Dovžan
Peter Dovžan

Servisni sprejemnik

04 58 33 337

peter.dovzan@asp.si

Katja Arnež
Katja Arnež

Vodja delavnice

04 58 33 336

katja@asp.si

Administracija
Mojca Vrhunc
Mojca Vrhunc

Kom. sekretarka

04 58 33 335

mojca.vrhunc@asp.si

Irena Gričar
Irena Gričar

Računovodstvo

04 58 33 338

irena@asp.si

ASP Lesce

Prodaja
Primož Stenovec
Primož Stenovec

Prodajni svetovalec

04 53 53 459

051 425 886

primoz.stenovec@asp.si

Bine Hodžič Černe
Bine Hodžič Černe

Prodajni svetovalec

04 53 53 453

041 595 252

bine@asp.si

Miha Zavrl
Miha Zavrl

Prodajni svetovalec

04 53 53 452

070 817 187

miha.zavrl@asp.si

Miha Marn
Miha Marn

Prodajni svetovalec

04 53 53 458

040 122 222

miha.marn@asp.si

Servis
Bojan Branilović
Bojan Branilović

Vodja delavnice

04 53 53 456

bojan@asp.si

Tanja Čulibrk
Tanja Čulibrk

Servisna sprejemnica

04 53 53 456

tanja@asp.si

Rok Rus
Rok Rus

Servisni sprejemnik

04 53 53 457

rok@asp.si