Lastnik in avtor besedil: ASP Lesce

Oblika in programiranje: DSPOT d.o.o. 

 

Spletno stran poganja sistem Lycart, www.lycart.com
Gostovanje spletne strani na strežnikih DSPOT, www.dspot.si

 

Vse pravice pridržane!

Kontaktne osebe

ASP Jesenice

Prodaja
Dejan Justin
Dejan Justin

Prodajni svetovalec

04 58 33 332

031 668 568

dejan@asp.si

Andrej Dežman
Andrej Dežman

Prodajni svetovalec

045833331

041366391

andrej@asp.si

Servis
Peter Dovžan
Peter Dovžan

Servisni sprejemnik

04 58 33 337

peter.dovzan@asp.si

Katja Arnež
Katja Arnež

Vodja delavnice

04 58 33 336

katja@asp.si

Administracija
Mojca Vrhunc
Mojca Vrhunc

Kom. sekretarka

04 58 33 335

mojca.vrhunc@asp.si

Irena Gričar
Irena Gričar

Računovodstvo

04 58 33 338

irena@asp.si

ASP Lesce

Prodaja
Nada Janša
Nada Janša

Prodajna svetovalka

04 53 53 451

040 414 129

nada@asp.si

Primož Stenovec
Primož Stenovec

Prodajni svetovalec

04 53 53 459

051 425 886

primoz.stenovec@asp.si

Miha Marn
Miha Marn

Prodajni svetovalec

04 53 53 458

040 122 222

miha.marn@asp.si

Miha Zavrl
Miha Zavrl

Prodajni svetovalec

04 53 53 452

070 817 187

miha.zavrl@asp.si

Servis
Bojan Branilović
Bojan Branilović

Vodja delavnice

04 53 53 456

bojan@asp.si

Tanja Čulibrk
Tanja Čulibrk

Servisna sprejemnica

04 53 53 456

tanja@asp.si

Rok Rus
Rok Rus

Servisni sprejemnik

04 53 53 457

rok@asp.si